מה זה פה?

ברוכים הבאים לאפרכסת!

אפרכסת הוקם בינואר 2011 כבלוג מוזיקת שוליים ישראלית, שעוסק במוזיקה, אווירה, תכנים וכל מה שרלוונטי לעולם הזה. אבל בעיקר בעיקר – ממליץ על הופעות ששוות הצצה בעינינו ברחבי העיר וגם מסיבות, הרצאות ואירועי תרבות.

עד פברואר 2015 העלנו כל שבוע פוסט שבועי עם המלצות להופעות שאנחנו היינו רוצים לראות. בלי אינטרסים, בלי קשרים ובלי פרוטקציות, סיפרנו בשמחה על האמנים והאירועים המעניינים שקורים בעולם מוזיקת השוליים התוסס של העיר. אח"כ יצאנו לחל"ת ובספטמבר 2016 חזרנו* לפעילות מצומצמת של פוסטים יומיים בפייסבוק ובטוויטר על אירועי היום.

אלה אנחנו: איל, חמוטל וארז. צילום: יובל אראל.


מי אנחנו?

את הבלוג כתבו, ערכו, תפעלו וגידלו לתפארת – חמוטל רונן, איל פדר ומיכאל גינדין (שהחליף ביולי 2013 את ארז טן-ברינק, שהיה בגרעין המייסד).

את הלוגו עיצבה איה הירשאוגה.

עומר טבח תכנת לנו דברים מגניבים ועזר בכל העניינים הטכניים שלנו לא היה מושג איך לפתור.

איך הכל התחיל?

היה היה פעם בלוג בשם אטמי אוזניים של בחור יקר בשם נדב לזר. הבלוג העלה, בין היתר, הופעות מומלצות כל שבוע. אנחנו הכרנו שם, בין דפי הבלוג כצוות הכותבים של ההמלצות. כשהבלוג סגר את שעריו, ראינו שהמחסור, גם ככותבים וגם כקוראים מורגש אצל כולנו ואצל הסביבה – אז אמרנו למה לא? OJT קצר על ניהול אתרים והרי לכם – אפרכסת.

רגע, מה איתנו?

נשמח מאוד לשתף אתכם באפרכסת. כל מי שיש לו/ה הערה, הארה, תגובה, המלצה או כל דבר אחר, מוזמן/ת ליצור קשר ישיר ב- afarkeseth@gmail.com.

מקווים שתהנו,

האפרכסתים

 

*רק חמוטל חזרה

%d בלוגרים אהבו את זה: