ראשי > המלצות > הופעות מומלצות 11-18.11.11

הופעות מומלצות 11-18.11.11

השבועות רצים, הימים מתמסמסים, מהופעה להופעה ובלי להרגיש השנה תכף מסתיימת. עוד שבוע חלף ואנחנו כבר בפתחו של שבוע חדש עם כמה המלצות מוזיקליות.

היום בצהריים סיבוב שני למיני פסטיבל הפולקי-אקוסטי בשביל המפעל עם כמה מהכוכבים העולים של האינדי-פולק. ועוד לפני שבת גם שירה ז' כרמל תגיע לראסין ביפו. לאחר שקיעת השמש יתחיל ערב טרופיקנה שני עם להקות הלייבל, בפלורנטין, וגם בריין קנדיס ישיקו אלבום בכורה באוזן. במוצ"ש האיינג'לסי באוזןבר ובראשון לטם עזנר באותו המקום בדיוק. ביום שני סאן טיילור בהופעה בהחלט אחרונה, בקסבה, לפני נסיעה קצרה לחו"ל וגון בן ארי חוזר לאוזןבר עם מופע היחיד שלו Savage Detectives. בשלישי לא דובים ישיקו בשעה טובה ובשמחה גדולה את אלבום הבכורה שלהם. ערב רביעי הוא ערב נשי עם הופעות של טליה אליאב, נינט ורונה קינן. בחמישי נילי פינק משיקה את אלבום הבכורה במפעל הטקסטיל הישן ברח' בר יוחאי ואלון לוטרינגר יופיע בתמונע. נסיים את השבוע בבארבי, עם הופעה של פאנקנשטיין.

ויש עוד:

שישי 11.11.11

מיני פסטיבל בשביל המפעל #2 – החדר של אלי פיקובר, שביל המפעל 3, בניין 5, 13:00. 
חמש הופעות קצרות, של חמישה כוכבים קטנטנים המנצנצים באור עז בשמי האינדי – פולק המקומיים. יעל אייזנברגסטלה גוטשטייןלוטם עזנרSun Tailorצביקה פרוש (TRME). מחיר: 10 ש"ח.

שירה ז' כרמל – ראסין 9, יפו, 15:00.
שירה ז. כרמל וחבורתה יורדים מן ההר אל השפלה לעוד הופעה נדירה יחסית בתל אביב (-יפו). 25 ש"ח, 20 לקוראי אפרכסת.

מרתון הופעות – ריאליטי ריהאב סנטר, בית יוסף 23, 15:00.
רוטציה, צבע, סייקוטיק ביצ' באמס, דונקי זון, גל חלוץ. הכניסה ככל הנראה חופשית.

ערב טרופיקנה #2 – ויטל 17, במרתף, 20:30.
עם הופעות של אמני הלייבל ואמנים נוספים. יופיעו: מכונת הרג, אורן זילברשטיין, רותם פרח, do you like my shoes, לילי פרנקו, ועוזי סייג (מלהקת מיליגרם). הופעה ראשונה תתחיל ב-21:00. 20 ש"ח.

מקהלת הנערות של Love Beach – לבונטין 7, 21:00.
אופרת רוק חדשה. בין שורות ההרכב נוכחים מוזיקאים מהקצוות הרחוקים של גלקסיית המוזיקה המקומית: נגני ג'אז, רוק ו-Fאנק, זמרי פופ, מוזיקה ברזילאית ופאנק-רוק; ביחד עם צוות אמנים צעירים וחצופים, התאגדו בכדי לממש יצירה מוזיקלית אקלקטית, תזזיתית וגם אירונית – היא מקהלת הנערות של לאב ביץ'. אבשלום אריאל- קונספט, הלחנה, עיבוד, טקסטים, אלקטרוניקה, שירה; בן טברסקי- שירה; נגה ארז- שירה; דריה אלופי- קריינות, שירה; שגיא קאופמן- סקסופון אלט; שאול ברקן- סקסופון טנור; רון זילברשטיין- טרומבון ושירה; עומר שונברגר- גיטרה; מיכה גלעד- קלידים; אורי קוטנר- בס; טום בוליג- תופים. הופעת בכורה! 40/50 ש"ח. הופעה נוספת ביום חמישי הקרוב.

Brain Candies – אוזןבר, קינג גורג' 48, 21:00. השקה!
רוקנ'רול פסיכדלי, ישיר ובועט. הלהקה הזאת מסתובבת פה כבר חמש שנים ולאורך כל התקופה הזאת יש לה צליל מיוחד, שונה ומגניב. משהו שמחזיר אתכם אחורה לשנות ה-70, מעין געגוע לתקופה שלא הייתה. אחרי שתיקה קצרה הקנדיז מגיעים להשיק את אלבום הבכורה, להפנט אתכם ולגרום לכם להתמכר, במופע מיוחד, צעיר ומחשמל, שלא משאיר שום מקום לספק. 40 ש"ח (60 כולל הדיסק).

(Umlala + Lilly Wood & the Prick (France – בארבי, קיבוץ גלויות 52, 22:00.
במסגרת פסטיבל צרפת-ישראל Bonsoir Tel Aviv, לרגל כנס תעשיית המוסיקה צרפת-ישראל שייערך החודש, יגיעו לישראל שני הרכבים בולטים בסצנת המוסיקה הצרפתית ויחברו להרכבים מקומיים בולטים לשני לילות של מוסיקה. הערב: אומללה – אחד מהרכבים הבולטים של השנה האחרונה. גם הציניקנים הגדולים ביותר מצאו את עצמם מקפצים לצלילי "How Do you Convert PDF to JPG" ואולי שאלו את עצמם "איך להקה צעירה ואנונימית מירושלים מקבלת גל שוצף של ביקורות מהללות על אלבום הבכורה שלה גם ממבקרי המוזיקה המוערכים ביותר בארץ?". ו- Lwatp הם נילי חדידה בעלת השורשים הישראליים ובנג'מין קוטו הצרפתי. הצמד מהווה את ההרכבים המרעננים ואולי אף הזויים של התקופה. 90/100 ש"ח. [ערב נוסף מחר, בדקו בקלנדר].

שבת 12.11.11

רוקפור – אוזןבר, קינג ג'ורג' 48, 20:30.
אגדת הרוק הישראלי שהפכה לענקית אלטרנטיב, במופע חשמלי הכולל שירים בעברית ובאנגלית מכל התקופות. 60/70 ש"ח.

Benedikt – הודנא, אברבנאל 13, 22:00. חינם!!!
חפלת רוק'נ'רול. נגנים עזבו והצטרפו, פנדר רוודס נקנה, ההצקות המתמידות למארגני אינדינגב הכניסו אותם לליינאפ השנה – אלה היו חודשים עמוסים. עכשיו הם פנויים לתת בראש.

תומר והבשורה – תמונע, שונצינו 8, 22:00.
רגע אחרי השקת האלבום ממשיכים תומר והבשורה את מסע ההופעות ובדרך חוזרים שוב לתמונע, רוק פולק ישראלי משולב טקסטים חודרים, במופע שכולו רגש ועצמה. 40/50 ש"ח.

the Angelcy – אוזןבר, קינג ג'ורג' 48, 22:30.
טקסטים באנגלית של נוודים, צליל פולקי עם השפעות אקלקטיות, הרמוניות קלאסיות, גרובים ממקומות רחוקים, מוחות כבדים, לבבות מרפרפים, וכמיהה לשורשים רגשניים ומצחיקים, רציניים ומשועשעים, רוחניים ומטופשים – אהבה מלוכלכת, אקוסטית, בועטת. 40 ש"ח. מומלץ ביותר!

ראשון 13.11.11

לוטם עזנר – אוזןבר, קינג ג'ורג' 48, 20:30.
לוטם נשמעת כמו שילוב של פוליאנה פרנק עם הכבש הששה עשר וכך היא מספרת: "תמיד הרגשתי הכי בנוח דווקא בעולם המופשט של הצלילים. במוזיקה לא צריך להסביר. אתה פשוט נמצא, חווה את היופי שאין לו שם… אני רוצה לשתף במשמעויות, מחשבות, מסרים דרך מה שאני יוצרת, אז עכשיו אני כותבת שירים; כאלה שיש בהם מכל העולמות שאני אוהבת". אנחנו מהמרים שעוד נשמע עליה הרבה. 30 ש"ח.

נחושת – מיכהטרוניקס, בן יהודה 28, 22:00. חינם!!! 
פוסט פאנק רגוע עצבני פצוע דוקרני, בעברית.

שממל – אברקסס, לילנבלום 40, 23:00.
סול, פאנק, בלוז, בלקאני, רוק, שנסון, פולק-רוק, מולק-פוק. עד 23:00 הכניסה חופשית, אחרי- 20 ש"ח.

שני 14.11.11

Savage Detectives – אוזןבר, קינג ג'ורג' 48, 20:30.
מופע ה-one man band המסקרן, המיוחד והמעניין של גון בן ארי (עיתונאי, סופר, מוזיקאי). 30 ש"ח.

Sun Tailor – קסבה, פלורנטין 3, 22:00. חינם!!!
הופעה באמת אחרונה לפני טור קצר באירופה. יהיו שם פעמונים, אפקטים, אקוסטית, לאפ סטיל, סמפלר וסאן טיילור אחד. וגם עמרי בראל ינגן איתו כמה שירים על לאפ סטיל.

גל שילוח – מיכהטרוניקס, בן יהודה 28, 22:00. חינם!!!
מתופף Left ו- Galaxy במופע סולו.


שלישי 15.11.11

ארז דסקל ורוב הסיכויים – ריאליטי ריהאב סנטר, בית יוסף 23, 21:00.
ארז היה חבר בלהקת חיפה כימיקלים, שזה קצת כמו להקת חיה מילר, אבל מחיפה. יש לו אחלה גרוב ומוזיקליות מרעננת. 10 ש"ח.

המפשעות – ניילון, דיזינגוף 99, 21:00. חינם!!!
רוק'נ'רול – גאראז' – סטונר, בעברית.

רונן גרין – ג'אפה בר, מתחם השף ניר צוק, יפו, 22:00. חינם!!!
פולק רוק אקוסטי. גיטרה, שירה, בנג'ו, מפוחית ועוד.

דן בילו – תמונע, שונצינו 8, 22:00.
סינגר סונגרייטר במופע חגיגי לרגל צאת אלבום הבכורה "New Haircut". בשנים האחרונות היה דן חלק מההרכב Mr. Heavy & Ms. Low וכעת יוצא לדרך חדשה. אורח מיוחד: עמית ארז. 40 ש"ח.

33 |3 – לבונטין 7, 22:30.
להקת רוק אינדי ירושלמית המשלבת מוזיקה אלקטרונית אווירתית ומיוחדת. 30 ש"ח.

לא דובים – אוזןבר, קינג ג'ורג' 48, 22:30. השקה! 
הנה הגיע יום! לא דובים משיקים את אלבום הבכורה: "בעזרת הנשים" וחוגגים את זה כמו שצריך, עם ים אורחים והרכבים לא שגרתיים. אורחים: יאיא כהן אהרונוב (הדג נחש), נשפני שממל מתוגברים (תזמורת הגרוזינים), נדב לזר (the raw men empire), מתופפי לא דובים (לדורותיהם) ועוד.. 40 ש"ח (65 עם הדיסק).

The O'lives – אוזןבר, קינג ג'ורג' 48, חצות. חינם!!!
רוק-פופ עם נגיעות פסיכדליות. בשק ההשפעות של הלהקה אפשר למצוא את הביץ' בויז, הביטלס, רדיוהד, פיקסיז, נירוונה, פליט פוקסס ודירהאנטר, כשכל אלה מותכים יחדיו ליצירת סאונד עצמאי שמחבר בין ישן לחדש.

רביעי 16.11.11

טליה אליאב – לבונטין 7, 20:00.
הנה מה שטליה עצמה אומרת על האלבום והמופע: "במאי 2010 שי, אני וחברים נוספים עלינו לראשונה על הבמה עם המופע – 'קוד הזיכרון'. מי שמלווה אותנו בדרך מאז ומלפני, יודע – לכל מופע יש סיפור, תלבושת, אווירה, מקצב משלו. עברנו מחושך לאור ומכאב לתשוקה, קברט פנטזיה, בכי ושמחה ומה לא… המופע הזה פועם את פעימת החיים כשהוודאות היחידה היא ההתמסרות לחוויה שעכשיו. זאת היתה ועודנה עדות חיה לחיפוש היצירתי שלי ושל שותפי למסע. עכשיו אחרי כמעט שנתיים של המון הופעות שונות ומשונות, גיחה קצרה לניו יורק ותוך כדי עבודה על אלבום שלישי (אחר לגמרי) אנחנו עולים שוב על הבמה, כשהמופע חי בנו והערוצים פתוחים, קוצרים פירות של עבודה והתמדה…" עם: שי לוינשטיין, בוריס מרצינובסקי, עודד שכטר, קרן פנפימון. 40 ש"ח.

נינט טייב – אוזןבר, קינג ג'ורג' 48, 20:30.
מופע חשמלי בליווי להקת רוקפור (איתם נסעה לליברפול להקליט את אלבומה החדש באנגלית) ומיאיה בלזיצמן. היא כבר ממש לא אותה הילדה שזכתה בכוכב נולד, והנה לראיה ממש מהזמן האחרון. 70/80 ש"ח.

רונה קינן – זאפה, ולנברג 24, 20:30. תחילת מופע ב-22:00.
מופע חדש, בעקבות האלבום "המראות ונחיתות". 90 ש"ח.

Terry Poison – לבונטין 7, 22:30.
רוק-טרוניקה. הלהקה, אשר העבירה את פעילותה לחו"ל, שינתה קצת הרכב אנושי, תוארה כ"טרנטינו של הפופ", מגיעה יחד עם המתופף החתיך (לטענתם, לא בדקנו) רועי חלד ומאיימת לשרוף את רחבת הריקודים. 30/40 ש"ח.

סיסטם עאלי – תמונע, שונצינו 8, 22:30.
אנסמבל ההיפ-הופ הרב לשוני מיפו בשיתוף פעולה פורץ דרך עם חלאס– הרכב הרוק הערבי המדובר מעכו. מופע פותח: לונא אבו נסאר, ממשפחת סיסטם עאלי, המשיקה בימים אלה אלבום סולו ראשון. 40/50 ש"ח.

חמישי 17.11.11

מקהלת הנערות של Love Beach – לבונטין 7, 20:30.
אופרת רוק חדשה שכתב אבשלום אריאל. בין שורות ההרכב נוכחים מוזיקאים מהקצוות הרחוקים של גלקסיית המוזיקה המקומית: נגני ג'אז, רוק ו-Fאנק, זמרי פופ, מוזיקה ברזילאית ופאנק-רוק; ביחד עם צוות אמנים צעירים וחצופים, התאגדו בכדי לממש יצירה מוזיקלית אקלקטית, תזזיתית וגם אירונית. 40/50 ש"ח.

נילי פינק – מפעל הטקסטיל הישן, קפה בר יוחאי, בר יוחאי 7, 21:00. השקה! 
אנחנו שמחים לספר לכם שנילי סופסוף משיקה את אלבום הבכורה שלה וכמו כל דבר אצלה, גם האירוע הזה הוא בקונספט מיוחד ושונה. ההופעה תערך במפעל טקסטיל ישן בדרום העיר, שהיום הוא סתם מפלצת בטון. כרטיס הכניסה להופעה יהיה למעשה רכישת האלבום שלה (במקום או מבעוד מועד. כל הפרטים כאן). רוק ישראלי במובן הכי טוב שאתם יכולים לתאר לעצמכם. מומלץ בחום!

חיים לרוז – קונטיינר, נמל יפו, 21:30.
כמה מילים אודות חיים לרוז. אורח: מארק אליהו. הכניסה כנראה חופשית.

Computer Camp – אוזןבר, קינג ג'ורג' 48, 22:30.
הרכב אינדיטרוניקה המסקרן, שמנגנים מוזיקה אלקטרונית בלייב. 30 ש"ח.

אלון לוטרינגר – תמונע, שונצינו 8, 22:30.
סולן להקת מורה, הזכורה לטוב במופע חדש לקראת יציאת אלבום בכורה. שירים אישיים מגובים בעולם צלילי מרתק ודרמטי שנע בין רוק אלטרנטיבי-פסיכדלי לאתני, בין בלוז לנסיוניות אלקטרונית. אלון לוטרינגר- גיטרות, פסנתר, שירה; איתמר דוארי- כלי הקשה ותופים; גרשון וייסרפירר- עוד חשמלי, כלי נשיפה ואלקטרוניקה. לא מצאנו לינקים להאזנה, אז פשוט תצטרכו לסמוך עלינו בעניין הזה. 50 ש"ח.

M.E.S.S. – לבונטין 7, 23:00.
הארדקור-פאנק-טראש. !Mess are fucking dead – מופע פירוק. 10 ש"ח.

שישי 18.11.11

Tzvika Force – ריאליטי ריהאב סנטר, בית יוסף 23, 15:00.
לאחר הופעות עוצמתיות ותאטרליות עם 8 נגנים חוזר צביקה פורס לפסנתר שלו ומזמין אתכם להנות בצהריי יום שישי עם הופעת סולו פסנתר, עוצמתית לא פחות, שבה ינגן את שיריו המוכרים ויחשוף גם חומר חדש לחלוטין. ההופעה תוקלט לאלבום הופעה. 20 ש"ח.

יעל דקלבאום – האזור, הרכב 13, 16:00.
יעל, מהיוצרות המרגשות והוירטואוזיות של השנים האחרונות במוזיקה הישראלית, פרצה לתודעה בדואט "לא יודע מה עובר לך בראש" עם שלמה ארצי וכחברה בהרכב "הבנות נחמה". יעל סיימה את הקלטת אלבומה השני (שייצא בקרוב) ובימים אלה יוצאת במופע חדש המשלב שירים רכים, בועטים, מחאתיים ואוהבים, מהאלבום החדש כמו גם מאלבום הסולו הראשון ומאלבומן של הבנות נחמה. 40 ש"ח.

פאנקנשטיין – בארבי, קיבוץ גלויות 52, 22:00.
מופע חדש החושף עולם Fאנק פסיכדלי מלא במוסיקה חדשה וקטעים מתוך שני האלבומים האחרונים. פאנקנשטיין מזמינה אתכם אל תוך מימד פאנק מטורף, עשיר בדמויות חדשות ומסעירות ומוזיקה שתשחרר לכם את הגוף והנשמה. 70/80 ש"ח.

מונטי פיורי – אוזןבר, קינג ג'ורג' 48, 22:00.
חגיגה של מוסיקת סרף יוונית ופופ איטלקי בשפת המקור. 30 ש"ח.

*****

הופעות נוספות תמצאו בקלנדר משמאל. אם שכחנו משהו, מוזמנים לעדכן בתגובות. שיהיה שבוע שיגעון!

 1. קמומיל
  12/11/2011 ב- 13:36

  http://www.facebook.com/event.php?eid=216341111767543
  דור הייטנר בקפה ביאליק.
  13.11
  21:00

 2. דניאלה
  13/11/2011 ב- 14:15

  אני הולכת להופעה של פאנקשטיין אבל בחינם! קיבלתי כי פתחתי חשבון סטודנטים במזרחי…לא יכולה לחכות!!!!

 3. יאיא
  14/11/2011 ב- 11:16

  ואוו דניאלה זה מדהים! לא ידעתי שבנק מזרחי עד כדי כך מפנק את לקוחותיו במתנות גזעיות! אני רץ מיד לפתוח חשבון סטודנטים בבנק מזרחי, אשר חוץ מהטבות שוות וכרטיסים להופעות גם ודאי ידאג לכסף שלי בצורה הטובה ביותר.
  נו באמת…

 4. 15/11/2011 ב- 10:39

  Ninkasi Public House יארח ביום חמישי, ה-17 בנובמבר בשעה 22:00, את גיא דגן ואסף ברק, מובילי להקת הבלוז המצוינת The Heebee Gee Bees במופע אקוסטי עם גרסאות מקוריות ומיוחדות לקלאסיקות בלוז ורוק. הצמד יבצע משיריהם של מאדי ווטרס, ג'וניור פרקר, אלברט קינג, אלביס פרסלי, קרידנס קלירווטר ריוויוול, האחים אולמן, הרולינג סטונס, ריי צ'ארלס ועוד רבים וטובים. להשלמת החוויה, ניתן יהיה ליהנות מתפריט הבירות הרחב הכולל כשבעים סוגי בירות ומתפריט אוכל המשמש בן לוויה מושלם לכוס בירה צוננת. עלות הכניסה 30 ₪, החל מהשעה 21:00.

  Ninkasi Public House
  רחוב היסוד 4, תל אביב
  03-5182705

 5. שירה
  15/11/2011 ב- 10:45
 1. No trackbacks yet.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: